printit.cz » O značce PRINT IT

O značce PRINT IT

  • Jsme výrobce originálních a kvalitních alternativ tiskového spotřebního materiálu.
  • Nabízíme alternativní spotřební materiál v kvalitě originálů, ale za zlomek jejich ceny.
  • Zakládáme si na kvalitě výroby splňující přísné normy ISO.
  • Tisknete už také levně a kvalitně s PRINT IT?

Toner a inkousty PRINT ITInkoustové a laserové tiskárny jsou dnes běžnou výbavou každé kanceláře a domácnosti. Pro využití jejich pokročilých funkcí je však nutné použít kvalitní spotřební materiál. Ten nebývá levný, ale pro samotný tisk je nejdůležitější. Nespokojíme se jen s tím, že ho máme a díky tomu tiskárna tiskne. Chceme vždy kvalitní tisk za rozumnou cenu! Chceme PRINT IT!

K používání alternativních tonerů a inkoustů dosud spotřebitele přesvědčila pouze nižší cena s určitými kompromisy. PRINT IT však na trh přináší kvalitu za dostupnou cenu pro jednotlivce i větší společnosti a mění představy, co můžeme očekávat od alternativních tonerů a inkoustů.

Certifikáty ISO 9001, ISO 14001

Neustále se rozšiřující řady spokojených zákazníků oceňují především vysokou kvalitu, která je dána technologickou vyspělostí výroby. Spotřební materiál PRINT IT splňuje normy výroby ISO 9001 a ISO 14001. Jsme hrdí na naše produkty, plně jim důvěřujeme, a proto poskytujeme garanci a převzetí veškerých platných záruk včetně poskytování záručního i pozáručního servisu tiskových zařízení.

Proč zvolit alternativní náplně PRINT IT?

Při výrobě se zaměřujeme na kvalitu komponent a používáme prémiový tonerový prášek a inkoust. Stojíme si za tím, že není třeba platit za značku, ale pouze za kvalitu, která nemusí být drahá. Jakostní komponenty, které používáme, zajišťují kvalitní a bezchybný tisk. Značka PRINT IT se stává synonymem pro nový trend – kvalitní spotřební materiál za dostupné ceny. Volbou PRINT IT snížíte náklady na tisk bez jakýchkoliv kompromisů. Zapomeňte na předsudky, neplaťte za jméno či značku, umíme to stejně dobře!

najdete nás na facebooku

*Volajícím bude od operátora účtována standardní sazba za telefonní hovor.